Dabar Jūs skaitote skyrių ,,MŪSŲ DARBAI" puslapį ,,STALIŲ DARBAI"

 

Stalių darbai - pagrindiniai mūsų firmos užsakymai. Tiek dailidystės (rąstiniai namai ir kitos stambios medinenos konstrukcijos), tiek ir stalių darbū atliekame daugiausia todėl. kad Norvegija labai turtinga medienos išteklių. Todėl mediena kaip pagrindinė statybinė medžiaga Norvegijoje palyginti nebrangi, jos kokybė gera, o dailidystės ir staliavimo tradicijos Norvegijoje ir kitose  Skandinavijos šalyse senos ir gilios, Skandinbavijos medienos apdirbimo meistrai savo meistriškumu garsūs visame pasaulyje. Todėl jauni specialistai iš Lietuvos, atvykę dirbti į mūsų firmą, greit išmoksta daugelio specifinių, vien tik Norvegijai būdingų staliavimo darbų.

Stalių darbų atliekame tiek daug, kad čia pateikiame tik tris nuotraukas, trumpai apibūdinančias uųsakymus mūsų firmai: pirmoje nuotraukoje - parketas, antroje - kambarys, kurio sienos apkaltos lentelėmis (matyti stogo aukštinio dalis ir akmens vatos apšiltinimas), trečioje - taip pat medinėmis lentelėmis apkaltos kambarių sienos. Mūsų meistrai deda paprastą ir mozaikinį parketą, paprastas, iš grindlenčių ir taip vadinamas ,,plaukiojančias" grindis, deda staktas ir langų rėmus, turėklus ir medinius laptelius (tiesius ir įvijus), stato sienų ir stogų konstrukcijas. Firmos meistrai gali pastatyti bet kokios konstrukcijos medinį namą nuo pamatų iki stogo, įskaitant ir stogo padengimą čerpėmis, šiferiu ar kitokia danga.

Jei pageidaujate daugiau sužinoti apie mūsų stalių ir dailidžių darbus, rašykite ir skambinkite mums: atsiųsime Jums detalų ir gausiai nuotraukomis iliustruotą firmos katalogą, kuriame Jūs galėsite išsamiai paskaityti apie mūsų meistrų darbus.