Dabar Jūs skaitote skyrių ,,MŪSŲ DARBAI" puslapį ,,TINKAVIMAS"

 

Mūsų firma atlieka tiek vidaus, tiek ir lauko tinkavimo darbus. Kaip jau minėjome, pastatų rekonstrukcija pasitaiko itin dažnai, o tinkavimo darbus atliekame dažniau viduje, kadangi Norvegijoje labiau paplitę mediniai namai. Lauke dažniausiai betonuojami ir tinkuojami pamatai, tačiau daugiausia tinkavimo ir glaistymo darbu būna pastato viduje: glaistomos lubos prieš dažymą, užglaistomi tarpai tarp gipskartono plokščių. Dažnai pasitaiko, kad voniose arba virtuvėse reikia išlyginti sienas prieš klijuojant plyteles, panaikinti įdubas grindyse prieš dedant parketą ar išlyginti lubas prieš padengiant gruntu ir nudažant.

Tinkavimo ir glaistymo darbai panašūs ir paprastai seka vienas po kito. Mūsų meistrai gali išlyginti bet kokią sieną, pašalinti bet kokius išlinkimus tiek grindyse, tiek ir lubose.

Retkarčiais klientai pageidauja išlenktų konstrukcijų - dažniausiai tai interjero detalės, ne tiek funkcionalios, kiek dekoratyvinės paskirties. Tokių interjero segmentų pastaruoju metu klientai pgeidauja neretai; mūsų projektuotojai ir meistrai sukurs ir pastatys bet kokias tiek interjero, tiek ir atviros erdvės konstrukcijas.